PORTFOLIO

Nasza misja

tworzymy przestrzeń przyjazną dla ludzi i ekonomiczną w użytkowaniu

Zobacz nasz spot reklamowy (kliknij)

Co wyróżnia realizacje z portfolio DL Invest Group?

IKONY_EKSPOZYCJA

LOKALIZACJA

Projekty DL Invest Group usytuowane są w atrakcyjnych lokalizacjach z bezpośrednimi połączeniami komunikacyjnymi, z najważniejszymi drogami regionu.

IKONA_EKSPOZYCJA_F

EKSPOZYCJA

Nieruchomości sytuowane są w strategicznych miejscach, przy głównych drogach krajowych i regionalnych, w dzielnicach biznesowych lub w centrach miast.

IKONY_EKO_ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Ekoodpowiedzialność

Procesy technologiczne oraz materiały wykorzystywane do realizacji przedsięwzięć spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa ekologicznego. Nasze nieruchomości projektowane są zgodnie z wymogami złotego certyfikatu BREEAM.

IKONY_DESIGN

Design

Nieruchomości DL Invest Group to obiekty o dopracowanej, niezwykle eleganckiej architekturze oraz niebanalnych projektach wnętrz. Obiekty wpisują się w charakter otoczenia, jednocześnie wyróżniając się z tkanki miejskiej nowoczesnym designem, dzięki czemu stają się wizytówką miast.

IKONY_INNOWACYJNOŚĆ

Innowacyjne podejście

DL Invest Group poszukuje innowacyjnych rozwiązań i wdraża je w ramach kolejnych procesów inwestycyjnych. Projekty inwestora wychodzą poza standardy rynkowe, m.in. dzięki wprowadzaniu nowoczesnych usług takich jak:
Active Office: programy promujące zdrowy tryb życia pracowników biurowych, zapewniające dostęp do siłowni, fitness, stacji rowerowych, terenów rekreacyjnych i wypoczynkowych, zdrowej żywności.
DL Space: elastyczne przestrzenie gabinetowe – komfortowe miejsca pracy z pełnym dostępem do sieci, centrów konferencyjnych i zaplecza socjalnego oferowane na krótkoterminowy wynajem.
DL Concierge: program usług dodatkowych usprawniających najemcom prowadzenie działalności gospodarczej, takich jak: organizacja wyjazdów służbowych, cateringu, przyjęcia rodzinnego, odbioru gości z lotniska, rezerwacji biletów i stolików w restauracjach.

IKONY_PARKINGI

Funkcjonalne rozwiązania i parkingi

Projekty zakładają wprowadzanie różnorodnej oferty handlowej, usługowej lub funkcji towarzyszących, jak również zapewnienie rozwiązań infrastrukturalnych ułatwiających dostęp do nieruchomości zarówno za pośrednictwem środków komunikacji publicznej, jak też prywatnym środkiem transportu. Inwestycje projektowane są z uwzględnieniem odpowiedniej dla powierzchni nieruchomości liczby miejsc parkingowych. Inwestor stosuje rozwiązania zapewniające usługi rekreacyjne, gastronomiczne, rozrywkowe, noclegowe, ale też aranżuje przestrzeń publiczną z uwzględnieniem małej architektury i terenów zielonych.

Podkreślenia wymaga fakt, że w obliczu napiętego harmonogramu, wprowadzając doskonałą organizację pracy oraz reagując bezzwłocznie na potrzeby, zmiany i dynamikę projektu, DL Invest Group w terminie 7 miesięcy zrealizował pierwszy obiekt o powierzchni ponad 21.000 mkw. 

Obecnie, po kilku latach współpracy Hutchinson zlecił kolejne realizacje DL Invest Group, będąc przekonanym o jakości tego dewelopera oraz inwestora, a w szczególności doceniając jego indywidualne i rzetelne podejście do realizowanych inwestycji. 

Piotr Gąska,

Vice President European Division Hutchinson

0
obiektów funkcjonujących
0
inwestycji w fazie realizacji
0
obiekty w fazie modernizacji
0
projektów koncepcyjnych