DL SHOPPING PARK SIEMIANOWICE I

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Obiekt łączący nowoczesność i funkcjonalność

Siemianowice Śląskie to jedna z najszybciej rosnących śląskich miejscowości. Miasto liczy 68 411 mieszkańców, z których ponad 60% znajduje się w wieku produkcyjnym. Położone w odległości około 10 kilometrów od Katowic, doskonale skomunikowane z resztą Śląska Siemianowice stanowią miejsce zamieszkania dla wielu osób pracujących w śląskiej stolicy lub w pobliskich miastach: Chorzowie, Piekarach Śląskich, Bytomiu, Będzinie czy Sosnowcu. 

DL Shopping Siemianowice I położony jest w bliskim sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych, a relatywnie niewielka skala miejscowości powoduje, że z oferty parku korzystają także mieszkańcy całego miasta. Projekt idealnie wpasowuje się w oczekiwania lokalnych społeczności oferując zróżnicowaną ofertę handlową i usługową obejmującą między innymi sklepy takich marek, jak: Dealz, CCC, Rossmann, Pepco czy Neonet

Lokalizacja

Położony przy skrzyżowaniu ulic Kapicy i Kopalnianej w Siemianowicach Śląskich park handlowy swoim zasięgiem obejmuje ponad 150 000 osób (które zamieszkują na terenach oddalonych do 15 minut jazdy samochodem).

 

Wielkość parku handlowego: 

3 022 mkw. (GLA)

MARKI, Z KTÓRYMI

Współpracujemy

Poznaj firmy z którymi mamy niesamowitą możliwość współpracować