DL SHOPPING PARK ZAWIERCIE

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Funkcjonalny pasaż handlowy

Zawiercie posiada atrakcyjną ofertę inwestycyjną dla przedsiębiorców – działki przeznaczone dla inwestorów obejmują obszar prawie 250 hektarów i znajdują się w Strefie Aktywności Gospodarczej. Na terenie Zawiercia działa Zawierciański Park Przemysłowo-Technologiczny, którego celem jest stymulowanie i rozwój powiązań sieciowych oraz kooperacyjnych pomiędzy instytucjami badawczo-rozwojowymi i przedsiębiorcami przy wsparciu samorządu lokalnego.

DL Shopping Park Zawiercie dostarcza atrakcyjną ofertę dla mieszkańców zaspokajającą ich potrzeby. Wśród najemców parku są między innymi: CCC, Pepco, Dealz, czy RTV Euro AGD

Lokalizacja

Park handlowy mieszczący się przy ulicy Leśnej 10 w odległości 1,5 km od centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu znajdują się Urząd Miasta i Starostwo Powiatowe. Tuż obok obiektu jest przystanek linii komunikacji miejskiej obsługujący 10 z 12 funkcjonujących w Knurowie połączeń. Zawiercie zamieszkuje 48 600 osób. Miasto jest położone w odległości około 40 kilometrów od Katowic, tuż obok Myszkowa.

Wielkość parku handlowego: 

4 200 mkw.

MARKI, Z KTÓRYMI

Współpracujemy

Poznaj firmy z którymi mamy niesamowitą możliwość współpracować