Prezes DL Invest Group – Dominik Leszczyński był gościem w wydarzeniu z cyklu CC Talks przygotowanym specjalnie dla Członków Corporate Connections oraz zaproszonych Gości.
W swoim wystąpieniu opowiedział jak w dwa lata chce podwoić aktywa spółki dobijając do 6 mld PLN, jak sprawić, aby finansowanie długiem było Twoim przyjacielem, a nie największym utrapieniem i jakie sprawdzone modele pozwalają ocenić kupowaną nieruchomość. Wyjaśnił, jak można skalować firmę, dzięki nowoczesnym modelom finansowym, ale przede wszystkim o tym jak wybudować nową siedzibę czy magazyn bez 1 złotówki zaangażowania.
Wyzwaniem jest selektywny dobór firm, które się dynamicznie rozwijają oraz, które szukają długoterminowych partnerów do zaprojektowania i realizacji infrastruktury biurowej oraz produkcyjnej jako platformy dla dalszego rozwoju.  Wizja i misja DL Invest Group koncentrują się na tworzeniu innowacyjnych rozwiązań inwestycyjnych, które przyczyniają się do wzrostu gospodarczego i społecznego. Prezes firmy kładzie duży nacisk na etykę biznesową i zrównoważony rozwój, co jest odzwierciedlone w filozofii i działaniach firmy.