DEALZ

WKRÓTCE OTWARCIE DEALZ W DL PIANO!

Już niebawem, w kolejnym obiekcie DL Invest Group, będziemy świętować otwarcie nowego sklepu marki Dealz, który oferuje szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Prace adaptacyjne w lokalu w DL Piano w Katowicach są już w toku!

DL Piano w Katowicach to wielofunkcyjne centrum biznesowo-usługowo-handlowe, które do użytku oddane zostało w połowie 2020 roku. Budynek oferuje najemcom powierzchnie biurowe klasy A+, a także komplementarne funkcje wliczając w to funkcje handlowe i usługowe, co użytkownikom biur oraz okolicznym mieszkańcom zapewnia wygodną możliwość dokonania potrzebnych zakupów i skorzystanie z oferty licznych punktów usługowych. Obiekt znajduje się w silnie zurbanizowanej części miasta, w dzielnicy Katowice-Bogucice, pomiędzy ul. Wrocławską a kluczową arterią komunikacyjną ? Al. Roździeńskiego, co gwarantuje doskonałe połączenia z centrum miasta i pobliskimi miejscowościami. Dogodny dojazd zapewnia również bogata oferta połączeń komunikacji miejskiej.

Nowy sklep Dealz, mieszczący się w DL Piano, będzie oferować klientom szeroki wybór artykułów codziennego użytku, kosmetyków, żywności, dekoracji i wiele innych. Dealz to marka, która od lat zdobywa uznanie klientów dzięki wysokiej jakości produktów w przystępnych cenach. Nowy sklep jest kontynuacją tej praktyki i znacząco wzbogaci ofertę zakupową w obiekcie. Otwarcie nowego sklepu Dealz to kolejny krok w rozwoju sieci handlowej i dowód na rosnącą obecność marki na rynku. Dealz angażuje się w poszerzanie swojej oferty i zwiększanie dostępności dla klientów w różnych regionach.

Informacje dotyczące nowego sklepu Dealz, takie jak lokalizacja, godziny otwarcia i specjalne oferty, można znaleźć na stronie internetowej www.dealz.com. Zapraszamy wszystkich mieszkańców i odwiedzających do śledzenia informacji na temat planowanego otwarcia placówki.