DEALZ rozwija swoją działalność w kolejnych lokalizacjach DL Invest Group! Tym razem w DL Shopping Park Siemianowice, DL Shopping Park Zawierciu oraz DL Piano w Katowicach.

Sieć sklepów DEALZ poszerza ofertę handlową w trzech nowych lokalizacjach należących do DL Invest Group! Już niedługo klienci będą mogli odwiedzić sklepy DEALZ w parkach handlowych DL Shopping Siemianowice, DL Shopping Zawiercie oraz w obiekcie biurowo-usługowym DL Piano w Katowicach i skorzystać z bogatego asortymentu oferowanego przez tę sieć.

Jakości usług oferowanych przez DL Invest Group znajduje swoje potwierdzenie w wysokim popycie na powierzchnie oddawane do użytku. Sieć skalpów DEALZ po raz kolejny zaufała naszym standardom wybierając na siedzibę swoich sklepów aż trzy nasze obiekty. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku jesteśmy w stanie skupić się na potrzebach użytkowników, zapewniając im powierzchnie wysokiej jakości o niskich kosztach użytkowania w najlepszych lokalizacjach. Wysoką jakoś usług zapewnia min. wewnętrzny dział Zarządzania Obiektami o rozbudowanej strukturze opartej na wykształconych i doświadczonych specjalistach. Jako długoterminowy właściciel nieruchomości wierzymy, że kluczem do sukcesu jest najwyższy standard powierzchni i sprawna komunikacja, umożliwiająca zarządcy szybką reakcję na uwagi zgłaszane przez najemców. Zapewnienie użytkownikom lokali komfortu i bezpieczeństwa to jeden z najważniejszych elementów naszej pracy. Specjalnie dla naszych kontrahentów stworzyliśmy jest dedykowaną platformę DL Welcome ? dzięki niej komunikacja z zarządcą obiektu staje się intuicyjna i prosta. Poprzez DL Welcome wspieramy również rozwój biznesów naszych najemców, dając im przestrzeń do komunikacji, dzielenia się aktualnościami, organizowania eventów i promocji.

Wieloletnie doświadczenie DL Invest Group, wynikające z współpracy z liderami rynkowymi, takimi jak DEALZ, przekłada się na najwyższą jakość oferowanych usług, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wśród głównych przewag przesądzających o sukcesie powierzchni przygotowywanych przez DL Invest Group jest rozbudowana struktura wewnętrzna pozwalająca na szybkie reakcje, co zapewnia komfort użytkowania zarówno najemcom jak i klientom wynajmowanych obiektów, niski koszt użytkowania i doskonałe lokalizacje.

“Jesteśmy niezwykle podekscytowani otwarciem kolejnych sklepów sieci DEALZ w naszych obiektach”- powiedział Aneta Kulik, Prokurent w DL Invest Group. “Doceniamy zaufanie, jakim obdarzyli nas najemcy, ponownie wybierając nasze lokalizacje. Niezmiennie motywuje nas to do przykładania wszelkich starań i utrzymania najwyższej jakości oferowanych powierzchni. Nic nie cieszy tak bardzo, jak powracający do nas klienci – są oni potwierdzeniem najwyższych standardów i jakości naszej firmy”? dodaje Aneta Kulik. ?Wierzymy, że nowy najemca zyska duże zainteresowanych wśród nabywców i będzie doskonałym uzupełnieniem naszej obecnej oferty handlowej w obiektach DL Piano w Katowicach, DL Shopping Zawiercie i DL Shopping Siemianowice. Dobrze skonstruowana oferta najemców zapewnia satysfakcję użytkowników obiektów, którzy będą mogli cieszyć się bogatą gamą produktów. To kolejny krok w naszym ciągłym dążeniu do zapewnienia naszym najemcą najwyższej jakości usług, a klientom najlepszych możliwości zakupowych i rozrywkowych”? podkreśla Aneta Kulik.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do nowych lokalizacji sklepów DEALZ w obiektach DL Invest Group – DL Piano w Katowicach, DL Shopping Zawiercie, DL Shopping Siemianowice!

 

***

O firmie DL Invest Group:

DL Invest Group to jeden z najdynamiczniej rozwijających się polskich inwestorów działających na rynku nieruchomości komercyjnych. Zdywersyfikowany portfel nieruchomości składa się z trzech segmentów: centrów logistycznych, centrów biurowych i parków handlowych. Starannie wyselekcjonowane lokalizacje i projekty przemyślane pod względem architektonicznym, funkcjonalnym i wykonawczym, przy zachowaniu rygorystycznych wymagań jakościowych, są podstawą sukcesu Grupy DL Invest, której portfolio obejmuje już ponad 2 000 000 mkw. nieruchomości.

Więcej informacji: www.dlinvest.pl

 O firmie Dealz:

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group. Pierwszy sklep w Polsce otarty został w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania. Dziś jest ich już ponad 200, a w planach firmy są kolejne otwarcia. Szeroki asortyment ponad 3000 produktów znanych marek zapewnia klientom wyjątkowy wybór artykułów: spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi i produktów dla zwierząt. Dealz to wiodąca sieć sklepów oferujących szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Marka od lat cieszy się uznaniem klientów dzięki wysokiej jakości produktom i konkurencyjnym cenom. Dealz stale rozwija swoją obecność, otwierając nowe sklepy i poszerzając swoją ofertę, aby sprostać oczekiwaniom klientów.

Więcej informacji: www.dealz.com