V4 Group, firma doradcza skupiająca radców prawnych, konsultantów podatkowych, audytorów oraz księgowych oferująca kompleksowe doradztwo dla przedsiębiorstw wynajęła powierzchnię biurową w jednym z najnowszych biurowców w Katowicach: DL Piano. To kolejne biuro firmy działającej na czterech rynkach regionu Europy Środkowo-Wschodniej: w Polsce, Czechach oraz na Słowacji i Węgrzech. V4 do DL Piano wprowadzi się w październiku bieżącego roku. 

 Biuro w Katowicach otworzyliśmy ze względu na wzrost znaczenia Śląska na biznesowej mapie kraju. Zgodnie więc z potrzebami naszych klientów już w październiku wprowadzimy się do biurowca DL Piano. Jest to budynek, który cechuje wysoka jakość, bardzo dobra ekspozycja na jedne z najważniejszych arterii komunikacyjnych w mieście, wygodna lokalizacja, bardzo dobra komunikacja i mnogość funkcji towarzyszących w tym niezbędnych funkcji handlowych i usługowych, co znacząco ułatwia organizację dnia ? mówi Paulina Szmolke, Partner Zarządzający polskim oddziałem V4 Group. Katowickie biuro dołączy do sieci naszych lokalizacji, które obecnie funkcjonują w Krakowie, Warszawie, Pradze, Bratysławie, Budapeszcie, Żilinie i Ostrawie ? dodaje Paulina Szmolke.    

DL Piano wchodzi w skład portfolio biurowego polskiej firmy deweloperskiej i inwestycyjnej – DL Invest Group. Biurowce, które rozwijamy to najwyższej jakości projekty, które dostarczają na rynki polskich miast nowoczesne powierzchnie biurowe dopasowane w możliwie największym stopniu do potrzeb najemców oraz oferujące wartości dodane także dla lokalnych społeczności. Korzystając z naszego bogatego doświadczenia płynącego z innych sektorów rynku nieruchomości komercyjnych, w tym z sektora handlowego, nasze budynki rozwijamy w formule mixed-use. Dzięki temu nasi najemcy, poza najwyższej jakości udogodnieniami wynikającymi z użytkowania powierzchni biurowych klasy A, mają także dostęp do bogatej oferty handlowej i usługowej, na którą składają się między innymi sklepy spożywcze, drogerie, usługi, kluby fitness, przedszkola czy restauracje. Te komplementarne funkcje stanowią o sile naszych nieruchomości, które najemcom dają znacznie więcej możliwości niż tradycyjne budynki biurowe ? mówi Dariusz Garula, Dyrektor ds. Rozwoju w DL Invest Group. Co więcej: DL Invest Group pozostaje długoterminowym właścicielem nieruchomości dbając o ich wartość poprzez proaktywne zarządzanie w tym budowanie relacji z najemcami, uważne wsłuchiwanie się w ich głos i reagowanie w czasie rzeczywistym na pojawiające się potrzeby. Wysoką jakość potwierdza stopień wynajęcia naszych projektów. Ponad 97% istniejących powierzchni jest wynajętych. W budowie są dwa kolejne nowoczesne centra biurowe: DL Prime w Gliwicach oraz DL Tower w Katowicach, które w sumie na śląski rynek dostarczą 36 000 mkw. powierzchni biurowych klasy A ? podsumowuje Dariusz Garula.