Taxes Silesia specjalizuje się w kompleksowych usługach z zakresu doradztwa podatkowego, rachunkowości oraz obsługi księgowej dla firm i klientów indywidualnych. Ich zaangażowanie w wysoką jakość obsługi klienta i profesjonalizm z pewnością wniesie nowe światło do naszej społeczności najemców.

DL Tower, nowoczesny biurowiec klasy A powstał w ramach wielofunkcyjnego kompleksu składającego się z nieruchomości biurowych, handlowych i usługowych. Dostarczył na katowicki rynek również funkcje społecznościowe integrujące pracowników, mieszkańców Katowic i ich gości dzięki rozbudowanej ofercie rekreacyjnej, gastronomicznej i rozrywkowej. Kompleks mixed-use, którego częścią jest DL Tower, powstał zgodnie z przyjętą przez firmę strategią zrównoważonego rozwoju DL Green zakładającą między innymi certyfikację wszystkich realizowanych przez firmę nieruchomości w międzynarodowym, ekologicznym systemie certyfikacji BREEAM.

Cieszymy się, że możemy powitać Taxes Silesia wśród naszych partnerów biznesowych w obiekcie mixed-use DL Tower. Jesteśmy pewni, że Wasza obecność dodatkowo wzbogaci naszą wspólnotę najemców i przyczyni się do budowania jeszcze silniejszych relacji biznesowych.

Witamy w DL Tower!