Niemiecka sieć NKD (Niedrig Kalkuliert Discount), zajmująca się sprzedażą odzieży oraz artykułów dekoracyjnych do domów, wynajęła powierzchnię w DL Shopping Park Knurów.

NKD od 2021 prowadzi ekspansję na rynku polskim. Firma otworzyła już kilkanaście sklepów na terenie całego kraju i planuje kolejne placówki ? w przyszłości będzie to nawet do 40-50 sklepów rocznie.

NKD ? Ugruntowana i stabilna marka

Ponad 2000 sklepów i 60 lat doświadczenia potwierdza niezaprzeczalny sukces, ale też wskazuje na stabilność i odporność marki NKD. Firma jest bardzo dobrze rozpoznawalna w wielu krajach na rynku zagranicznym między innymi w Niemczech, Austrii, Włoszech, Słowenii, Chorwacji i Czechach. Polska centrala firmy znajduje się we Wrocławiu i działa pod nazwą NKD Moda Sp. z o.o.

Tylko najlepsze lokalizacje NKD? DL Shopping Knurów

NKD bardzo uważnie dobiera lokalizacje swoich punktów. Firma na swoje siedziby poszukuje idealnych obiektów w atrakcyjnym otoczeniu. W związku z tym nie dziwi wybór parku handlowego DL Invest Park Knurów na siedzibę nowej placówki sieci.

DL Invest Park Knurów to nowoczesny obiekt w idealnej lokalizacji, umiejscowiony bezpośrednio przy kluczowej w skali regionu arterii 1 Maja, połączonej z DK 78 i dalej autostradą A4 zapewnia doskonałą komunikację z regionem. W pobliżu parku znajdują się liczne osiedla mieszkaniowe i szkoły.

Obiekt oferuje klientom pełen wachlarz usług zaspokajających wszelkie codzienne potrzeby użytkowników. W jego rozbudowanej ofercie swoje miejsce znajdują: operatorzy spożywczy, sklepy wielobranżowe, znane marki odzieżowe, punkty gastronomiczne czy jedyna w mieście restauracja McDonald.

W 2022 roku kompleks został poddany rozbudowie, dostarczając na rynek kolejne 3.500 mkw. powierzchni, dzięki czemu łącznie oferuje obecnie 9.500 mkw. Jest to jednej z największych i najnowocześniejszych obiektów tego typu w okolicy.

Planowane otwarcie lokalu NKD w DL Shopping Knurów nastąpi w lecie 2023.