KROSS S.A., polska firma, która dostarcza wysokiej jakości sprzęt sportowy: rowery i szeroką gamę akcesoriów, wynajęła około 1000 mkw. w wielofunkcyjnym kompleksie należącym do DL Invest Group i mieszczącym się przy ulicy Jagiellońskiej 1 w Częstochowie – DL Jagiellońska oraz w parku handlowym zlokalizowanym Siemianowicach Śląskich. Częstochowski kompleks to jeden z najnowocześniejszych kompleksów komercyjnych w Częstochowie oferujący powierzchnie biurowe i handlowe, zlokalizowany przy głównej arterii komunikacyjnej miasta – ul. Jagiellońskiej. Park w Siemianowicach Śląskich – DL Shopping Center Siemianowice to z kolei kompaktowy projekt handlowy dostosowany w możliwie największym stopniu do lokalizacji i wymagań lokalnych społeczności.

DL Jagiellońska 1 to jeden z najważniejszych projektów komercyjnych w Częstochowie, który dostarczył na rynek tego miasta nowoczesnych powierzchni biurowych i handlowych, spełniających wymagania polskich i międzynarodowych firm. DL Jagiellońska to jeden z sześciu obecnie funkcjonujących biurowców należących do DL Invest Group, w których dominującą funkcją jest funkcja biurowa z istotnym dodatkiem funkcji handlowych i usługowych. Kolejne trzy kompleksy biurowe z dodatkowymi funkcjami handlowymi i usługowymi są na etapie projektowania? ? mówi Magdalena Koroś, Manager ds. Komercjalizacji w DL Invest Group.

Park handlowy w Siemianowicach to z kolei elastyczny projekt handlowy, który lokalnym mieszkańcom dostarcza oczekiwanych przez nich funkcji i wzbogaca lokalną ofertę o sklepy i punkty uznanych polskich i międzynarodowych marek. Obiekty tego typu, znajdując się blisko miejsc zamieszkania konsumentów, umożliwiają znaczące oszczędności czasu i środków ? konsumenci mogą dokonać zakupów w swoim bezpośrednim sąsiedztwie. ?DL Invest Group posiada obecnie w swoim portfolio 11 działających parków handlowych, a dwa kolejne projekty są w przygotowaniu ? dodaje Magdalena Koroś.

?Wynajem powierzchni przez uznaną firmę, jaką jest KROSS S.A., w naszych nieruchomościach to poświadczenie z jednej strony wysokiej jakości przestrzeni, a z drugiej dobrej lokalizacji naszych projektów. Do jakości nieruchomości i zarządzania obiektami przykładamy szczególną wagę, ponieważ jedną z naszych konkurencyjnych przewag jest fakt, że wszystkie nasze projekty pozostają w portfelu DL Invest Group. Z najemcami chcemy współpracować długoterminowo traktując priorytetowo ich potrzeby? ? podsumowuje Magdalena Koroś.