W październiku w Monachium odbywają się jedne z największych i najbardziej prestiżowych targów rynku nieruchomości i inwestycji nieruchomościowych w Europie. To doskonała okazja dla regionów do promocji i nawiązywania intratnych relacji biznesowych. W tym roku GZM będzie promować Śląsk we współpracy z lokalnymi inwestorami.Targi EXPO REAL rozpoczynają się 7 października i potrwają trzy dni. Na 64 000 m kw. zaprezentuje się ponad 2000 wystawców. Jednym z nich będzie niebywale silna reprezentacja Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii wraz z partnerami ? DL Invest Group, Katowicami i Dąbrową Górniczą.

DL Invest Group to firma, która od ponad 10 lat inwestuje w województwie śląskim. W jej portfolio znajdują się wysokiej klasy biurowce, wygodne centra handlowe oraz nowoczesne centra logistyczne. Fakt że DL Invest jest mocno związany z regionem śląsko-zagłębiowskim niewątpliwie miał wpływ na decyzję GZM o wybraniu tej firmy na swojego Partnera na Targach Expo Real 2019.

Silną reprezentację województwa na Targach tworzą nie tylko GZM i DL Invest Group. Dołączą do nich Miasto Katowice, Dąbrowa Górnicza.Pomysł z organizacją tak silnej reprezentacji daje GZM ogromną szansę na faktyczne zaistnienie w świadomości uczestników Targów.

Udział w EXPO REAL w Monachium to okazja do nawiązania intratnych relacji z potencjalnymi inwestorami i partnerami. Przedstawiciele GZM, obu miast i DL Invest Group będą mieli niepowtarzalną okazję do zachęcenia reprezentantów zagranicznych firm do inwestowania na Śląsku i Zagłębiu.