Kolejne metry skomercjalizowane! 2500m2 powierzchni wynajęte przez konsorcjum firm Hyundai Engineering oraz Tecnicas Reunidas!
Z początkiem września DL Invest Group rozpoczął współpracę z konsorcjum firm Hyundai Engineering oraz Tecnicas Reunidas wynajmując 2500m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej w kompleksie DL Invest Park Płock.
Hyundai Engineering oraz Tecnicas Reunidas to firmy specjalizujące się w branży petrochemicznej, które będą odpowiedzialne za rozbudowę Kompleksu Olefin w Zakładzie Produkcyjnym w Płocku należącym do PKN Orlen. Inwestor zwiększył wartość inwestycji w formule EPCC (Engineering, Procurement, Construction and Commissioning) do ok. 25 mld zł. chcąc, aby kompleks stał się najnowocześniejszym i najbardziej ekologicznym w Europie.
DL Invest Park Płock zlokalizowany jest w północno-wschodniej części Płocka. Działka zlokalizowana w centralnej Polsce, posiada doskonałe połączenie z drogami szybkiego ruchu, zapewniające płynną komunikację z wszystkimi regionami kraju. Korzystne warunki dla rozwoju inwestycji zapewnia bliskość Płockiego Parku Przemysłowo Technologicznego.
Najemca podkreśla, że na wybór swojego magazynu decydujący wpływ miała możliwość współpracy z właścicielem obiektu przez cały okres najmu co jest wpisane w DNA działalności DL Invest Group. Unikatowy model biznesowy, który konsekwentnie jest realizowany od wielu lat łączy wspólny interes Najemcy oraz DL Invest Group, który jako wynajmujący, a zarazem deweloper, oraz docelowy długoterminowy właściciel nieruchomości, w oparciu o wewnętrzne struktury, aktywnie zarządza projektem, celem wypracowywania dodatkowej wartości dla Najemcy, tym samym działając w interesie własnym, poprzez zaspokojenie wszelkich potrzeb Najemcy dąży do maksymalnie długiego użytkowania obiektu w najwyższym standardzie.