Elastyczna przestrzeń gabinetowa

DL SPACE – BIURO NA TWOICH WARUNKACH!

Wychodząc naprzeciw zmieniającego się rynku pracy oraz otoczenia biznesowego, prezentujemy przygotowane w systemie gabinetowym przestrzenie biurowe, znajdujące się w kilku lokalizacjach budynków klasy A – Grupy Kapitałowej DL Invest Group.

 

COWORKING

Czyli skąd to się wzięło?

Idea coworkingu przywędrowała do Polski z zachodu a za twórcę tego modelu uznaje się Brada Neuberga – programisty , któremu pracując w start-upie zaczęła doskwierać samotność. Brak możliwości kooperacji, rozmowy, podzielenia się swoimi uwagami, wymiany spostrzeżeń czy chociażby wypicia wspólnej kawy podczas przerwy od pracy były powodem dla którego poszukiwał alternatywy dla tradycyjnego biura. I bardzo słusznie.

Co odróżnia DL Space od standardowego coworkingu?

Hybrydowy charakter DL Space obejmuje zarówno miejsce dla zbiorowej, kreatywnej pracy jak i do pracy samodzielnej w pełnym skupieniu w prywatnych, perfekcyjnie wykończonych gabinetach z dostępem do wspólnego aneksu kuchennego oraz sal konferencyjnych.

DL Space to nie metry na wynajem a profesjonalna, w pełni dopracowana usługa w dbałości o każdy szczegół współpracy z najemcą.

Współpracując z nami otrzymujesz :

  • umeblowane biuro na miarę Twoich potrzeb,
  • dostęp do sal konferencyjnych oraz sal spotkań,
  • dostęp do wspólnego anexu kuchennego,
  • umowę na elastycznych warunkach,
  • brak opłaty za media i internet.
DOBRE ROZWIĄZANIE

Dla dużych firm

Elastyczność umów najmu w obecnych czasach jest jednym z najważniejszych jak nie zasadniczych oczekiwań potencjalnych najemców. Dobre zarządzanie strategiczne to nic innego jak nieustanne poszukiwanie odpowiedniego sposobu na dostosowanie się do zmieniającego rynku, poprzez uzupełnienie celów i metod ich realizacji. DL Space jest projektem dostosowanym zarówno dla małych przedsiębiorstw jak i dla korporacji o znaczeniu regionalnym. Wygoda, elastyczność, optymalizacja kosztów i co istotne, gwarancja ekspansji gdy Twoja firma się rozwija.
 

Bezpieczeństwo

W obiektach zastosowany jest system kontroli dostępu oraz monitoring. Powstały strefy dezynfekcji przy wejściach.

Wsparcie eksperckie

Dzięki rozwiniętym strukturom wewnętrznym DL Invest Group proponuje panele dyskusyjne prowadzone przez specjalistów branży prawnej, księgowej jak również Prezesów dużych korporacji czy stowarzyszeń przedsiębiorców.

Lokalizacja

Rozpoznawalne lokalizacje na terenie Katowic.

Atrakcyjne powierzchnie

DL Space to rozwiązanie, które ma na celu optymalizację kosztów powierzchni niezbędnej do rozwoju biznesu.

Kontakty biznesowe

W ramach kampusów biznesowych DL Invest Group swoje biura posiadają zarówno Polskie marki jak i międzynarodowe korporacje o światowym zasięgu.

Innowacyjność

Salki wyposażone w niezbędny sprzęt multimedialny dają również możliwość rozwoju firmy przez internet w dobie e-commerce.

WYDARZENIA

DL Space Katowice to przede wszystkim ludzie, społeczność którą tworzymy codziennie wpływa na sposób naszego działania. Wiemy jak ważny jest nieustanny rozwój i jak wiele pytań ma się na początku swojej kariery, dlatego udostępniamy możliwość pełnego wsparcia merytorycznego od najlepszych w swoim fachu.

Wpisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Otrzymuj powiadomienia o najważniejszych wydarzeniach w DL Invest Group!

Newsletter