Firma Valeo wprowadziła się do projektu zrealizowanego przez DL Invest Group w Czechowicach Dziedzicach i w sumie objęła kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych powierzchni magazynowej i biurowej. Valeo to francuska firma produkująca części samochodowe na rynek pierwotny i wtórny, a wśród jej odbiorców są wiodące globalne marki motoryzacyjne. DL Invest Group realizuje wysokiej jakości projekty nieruchomościowe dopasowane do wymagań odbiorców zarówno w odniesieniu do specyfiki powierzchni, jak i lokalizacji. Wyróżnikiem firmy jest między innymi jej polityka inwestycyjna, w ramach której firma pozostaje właścicielem wybudowanych nieruchomości i stawia na długoterminową współpracę z najemcami. Wszystkie nowo budowane przez DL Invest Group nieruchomości komercyjne realizowane są zgodnie z duchem zrównoważonego rozwoju i certyfikowane w ekologicznym systemie BREEAM.

?Firma DL Invest Group przede wszystkim skupia się na wysokiej jakości i stawia na długoterminowe relacje z najemcami to pozwala nam na realizacje projektów ściśle dopasowanych do charakterów działalności naszych klientów, a co więcej: umożliwia szybkie reakcje na pojawiające się potrzeby? ? mówi Wirginia Leszczyńska, COO w DL Invest Group odpowiedzialna za rozwój firmy na rynkach magazynowych i logistycznych. ?Zaufanie, którym obdarzyła nas firma Valeo, podmiot o ustalonej, wysokiej reputacji w sektorze motoryzacyjnym na międzynarodowych rynkach, wybierając współpracę z nami jest dla nas najlepszym potwierdzeniem jakości dostarczanych nieruchomości. Wysoką jakość dostarczamy między innymi dzięki rozbudowanym strukturom wewnętrznym firmy, które umożliwiają realizację projektów budowlanych od podstaw aż po ich oddanie do użytku. Projektami również wewnętrznie  zarządzamy, a działy leasingu funkcjonujące w naszej firmie proaktywnie wsłuchują się w głos najemców proponując optymalne rozwiązania. To oznacza, że dla najemców wypracowujemy możliwie największą wartość optymalizując dla nich koszty nieruchomości? ? zauważa Wirginia Leszczyńska.

Firma DL Invest Group aktywnie rozbudowuje również swój bank ziemi dzięki czemu może zaoferować klientom budowę sprofilowanej nieruchomości w pożądanej przez nich lokalizacji i w wyznaczonym terminie. ?To kluczowe, aby dostarczyć magazyn, czy też powierzchnię produkcyjną na dokładnie określonym terenie, co klientom umożliwia sprawne i optymalne zarządzanie ich łańcuchami dostaw, a to z kolei ma zasadniczy wpływ na koszty i osiąganą przez nich rentowność? ? podkreśla Wirginia Leszczyńska.