DL Invest Group został partnerem tegorocznego prestiżowego wydarzenia sektora usług dla biznesu, Gali ABSL, czyli Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych. Podczas uroczystości, która zaplanowana jest na 5 grudnia 2019 roku, wręczone zostaną wyróżnienia dla tych, którzy w szczególny sposób czynią otoczenie polskiego biznesu przyjaźniejszym. W imieniu całej DL Invest Group wyróżnienie w kategorii Liderzy medialni wspierający sektor wręczy CEO Wirginia Leszczyńska.

Dziesięć kategorii, kilkadziesiąt nominacji. Już 5 grudnia w Warszawie dowiemy się, które samorządy, start-upy, instytucje edukacyjne, liderzy wpływu społecznego oraz media miały najbardziej znaczący wpływ na funkcjonowanie biznesu w Polsce. Po raz drugi ABSL wyróżni tych, którzy w ciągu 24 minionych miesięcy najbardziej aktywnie przyczynili się do dynamicznego rozwoju sektora usług biznesowych, promując go jako istotną gałąź gospodarki. Gala ABSL jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń przez najwyższą kadrę zarządzającą firm branży konsultingowej, telekomunikacyjnej czy finansowej.

ABSL (Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych) jest wiodącą na rynku polskim organizacją skupiającą dostawców nowoczesnych usług dla biznesu. Do współpracy przy organizacji Gali związek zaprasza firmy o uznanej pozycji na rynku, cieszące się wiarygodnością i dostarczające rozwiązania wnoszące istotną wartość dla biznesu.
Jednym z tegorocznych partnerów Gali jest DL Invest Group. Inwestor i deweloper ma na swoim koncie wiele udanych realizacji centrów biznesowych typu mixed-use. Obiekty te są odpowiedzią na zapotrzebowanie pracodawców, którzy oczekują ponadstandardowej oferty biurowej. W pełni bezpieczne budynki w doskonałej lokalizacji, w których łączą się funkcje biurowe, usługowe i handlowe, z rozbudowaną infrastrukturą komunikacyjną i strefą rekreacji na specjalnie zaprojektowanych terenach zielonych to wizytówka firmy z rodzimym kapitałem.

Naczelną zasadą wszystkich naszych działań jest pielęgnowanie długofalowych relacji z najemcami. Bez wsłuchiwania się w ich potrzeby i bez budowania wzajemnego zaufania nie byłoby to możliwe ? mówi Dominik Leszczyński, CEO DL Invest Group. ? To big idea, która przenika wszystkie etapy współpracy: od projektowania przyjaznych rozwiązań przez negocjacje aż po model zarządzania wynajmowanymi nieruchomościami. Dlatego tak bardzo cieszymy się, że nasz pomysł na ułatwianie działalności biznesowej firmom został doceniony przez ABSL.

DL Invest Group przypadła przyjemność wręczenia wyróżnienia w kategorii Liderzy medialni wspierający sektor. W ponad 10-letniej historii firmy współpraca z mediami była zawsze bardzo ważna.

Media są bardzo ważnym partnerem dla DL Invest Group ? deklaruje Dyrektor ds. Kluczowych Klientów, Aneta Kulik. W biznesie jest powiedzenie, które mówi, że jeśli robisz najwspanialszą rzecz na świecie, ale nikt o tym nie wie, to tak, jakbyś nic nie zrobił. Media są naszym ambasadorem. Bardzo cenimy sobie to, że z wieloma dziennikarzami możemy łączyć wspólną pasję ? kreowania w tkance miejskiej przestrzeni przyjaznych do pracy i do życia oraz przywracania pamięci o historii miejsc między innymi poprzez rewitalizację budynków o walorach zabytkowych.

Tagi: