W dniach 20-21 września w Centrum EXPO XXI w Warszawie odbyły się najważniejsze targi centrów handlowych w Polsce. Shopping Center Forum to cykliczne wydarzenie, które odbywa się w Warszawie od 2003 roku. W ciągu tych kilkunastu lat stało się nie tylko miejscem wymiany wiedzy i doświadczeń, ale także platformą do prezentacji nowoczesnych koncepcji i rozwiązań w dziedzinie centrów handlowych. To miejsce, gdzie liderzy rynku mogą omawiać bieżące wyzwania i planować przyszłość sektora handlu detalicznego.

Targi Shopping Center Forum w 2023 roku przyciągnęły uwagę branżową społeczność jeszcze bardziej niż kiedykolwiek. Wydarzenie to zgromadziło liderów branży handlowej, architektów, deweloperów, dostawców i wiele innych zainteresowanych stron, tworząc przestrzeń do ciekawych dyskusji i wymiany pomysłów. W jesiennej edycji Shopping Center Forum wzięło udział około 1300 uczestników, w tym ok. 400 przedstawicieli najemców.

W tak ważnym wydarzeniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli DL Invest Group@Łukasz Cierpka, @mateusz.raczykowski. Podczas dwudniowej imprezy odbyli szereg spotkań nawiązując nowe kontakty biznesowe.  W trakcie SCF 2023 Fall oprócz licznych spotkań i prezentacji projektów będących w portfelu DL Invest Group uczestniczyliśmy również w konferencjach dotyczących problematyki branży nieruchomości komercyjnych. W trakcie tegorocznych targów omawiano takie tematy jak rozwijanie projektów handlowych w zrównoważony sposób, nowoczesne technologie w handlu detalicznym, strategie marketingowe dla centrów handlowych oraz wiele innych. Była to okazja do zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań i inspiracji dla przyszłości handlu detalicznego.

Retail parki DL Invest Gropu zlokalizowane są w małych i średnich śląskich miastach, dopasowane wielkością i ofertą do wymagań lokalnych społeczności. Wysokiej jakości, elastyczne powierzchnie handlowe zaspokajające potrzeby najemców.