Na powierzchnie biurowe budynku DL Jagiellońska wprowadziła się Grupa Euvic, dostawca rozwiązań IT dla biznesu. Budynek należący do DL Invest Group to jeden z najnowocześniejszych obiektów biurowo-handlowych w Częstochowie, który oferuje 8 800 mkw. powierzchni użytkowych. W budynku poza najemcami biurowymi obecne są punkty gastronomiczne, klub fitness, przedszkole i placówka bankowa. Wygodna lokalizacja, wysoka jakość powierzchni oraz zróżnicowane funkcje obecne w budynku stwarzają dla najemców biurowych doskonałe środowisko wewnętrzne sprzyjające efektywności pracy. 

DL Jagiellońska 1 to wyjątkowy budynek oferujący jako jeden z nielicznych w Częstochowie nowoczesne powierzchnie biurowe. Jest to obiekt o zróżnicowanych funkcjach, który obok biur mieści także powierzchnie handlowe i usługowe. Położony jest w południowej części Częstochowy przy jednej z ważniejszych arterii komunikacyjnych miasta. Ulica Jagiellońska to znana i wygodna lokalizacja z bezpośrednią komunikacją z drogami krajowymi DK1 i DK43, sąsiedztwem wielorodzinnej zabudowy wysokiej oraz z wieloletnią historią handlową. DL Jagiellońska 1 znajduje się w najbardziej zurbanizowanej części Częstochowy, skupiającej przedsiębiorstwa prywatne, instytucje publiczne oraz placówki oświatowe. Tuż obok budynku znajdują się przystanki linii tramwajowych i autobusowych łączących tę lokalizację z innymi, ważnymi częściami tego ośrodka miejskiego.

Częstochowa to bez wątpienia rynek rozwijający się, który ma wiele do zaoferowania na przykład najemcom z sektora BPO. Bogate zaplecze akademickie, rozwinięta infrastruktura komunikacyjna obejmująca kolej i rozbudowaną sieć dróg to tylko wybrane argumenty przemawiające za inwestowaniem na terenie Częstochowy. Nie mam wątpliwości, że w przyszłości rynek ten będzie zyskiwał na znaczeniu ? mówi Łukasz Tomczyk, Dyrektor ds. Komercjalizacji w DL Invest Group. DL Jagiellońska jest w dużej części wynajęty. Na obecną chwilę wolnych pozostaje jedynie 600 mkw. nowoczesnych powierzchni biurowych ? podsumowuje Łukasz Tomczyk.