DL CRAFT

MIXED-USE

DL CRAFT

NowoczesnY obiekt MIXED-USE

DL Craft Katowice Chorzowska znajduje się w silnie zurbanizowanej części Katowic, bezpośrednio przy największym centrum handlowym Górnego Śląska – Silesia City Center. W promieniu maksymalnie 2 minut znajdują się kluczowe atrakcje regionalne i ogólnopolskie, takie jak Kompleks Muzeum Śląskiego, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia (NOSPR), Spodek oraz Międzynarodowe Centrum Kongresowe.

Obiekt jest zlokalizowany w ścisłym centrum Katowic (dzielnica Śródmieście), co zapewnia szybki dostęp do Rynku Głównego, dworca PKP oraz dworca PKS. Budynek znajduje się bezpośrednio przy Drogowej Trasie Średnicowej (DTŚ, 902), co gwarantuje sprawne połączenie z głównymi trasami na południu Polski, takimi jak DK86, DK79 oraz autostrady A4 i A1, umożliwiając wygodny dojazd do innych miast aglomeracji śląskiej.

Wybór lokalizacji w regionie Śląska ma kluczowe znaczenie, ponieważ stanowi on aglomerację miast zamieszkiwaną przez ponad 4,6 miliona osób, z dużym naciskiem na dostępność wykwalifikowanej i wykształconej siły roboczej. Ponad 70% pracowników w Katowicach pochodzi z okolicznych miast, takich jak Siemianowice Śląskie, Chorzów, Bytom, Gliwice, Zabrze, Tychy, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź i Będzin.

Z tego względu szybka komunikacja z centrum Katowic, w tym bliskość PKP, PKS oraz przystanków autobusowych, a także multimodalne połączenia drogowe z sąsiednimi miastami, stanowią fundamentalne kryteria wyboru lokalizacji przez DL Invest Group. Dodatkowo, doskonałe połączenia tramwajowe wzdłuż kluczowych tras miejskich pozwalają uniknąć korków i zaoszczędzić czas, szczególnie w godzinach szczytu.

WSPÓŁCZYNNIK MIEJSC PARKINGOWYCH - OPTYMALNYCH KOSZTOWO

  • Współczynnik miejsc parkingowych wynosi 1 miejsce na 60 m² najmowanej powierzchni, dostępnych dla Najemców na parkingu podziemnym.
  • Wynajmujący gwarantuje możliwość zwiększenia liczby miejsc parkingowych według indywidualnych potrzeb Najemcy.
  • Miejsca dla dostawców, służb i Gości będą znajdować się na parkingu naziemnym od frontu Budynku.
  • Wokół Budynku znajdują się także bezpłatne miejsca czasowego parkowania.
246
Miejsc parkingowych
poziom -1 i -2
DL CRAFT

zdjęcia

DL CRAFT

Główni najemcy

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram