Uroczyste otwarcie DL Invest Park Psary

by

Ponad setka gości świętowała zakończenie pierwszego etapu budowy największego w południowej Polsce parku inwestycyjnego. Pracownicy i członkowie Zarządu DL Invest Group, przedstawiciele władz lokalnych, przedsiębiorców oraz podwykonawców spotkali się 17 października, by zakończyć pierwszy i rozpocząć drugi etap największej w tym regionie inwestycji.

DL Invest Park Psary

W ten wyjątkowy, jesienny wieczór ogromna hala magazynowa w segmencie C1 w DL Invest Park Psary zmieniła się w salę bankietową, na której ponad setka osób świętowała zakończenie pierwszego etapu inwestycji DL Invest Group. Na ponad 1700 m kw. surowej przestrzeni zaaranżowano część estradową, bankietową, miejsce na biznesowe rozmowy oraz wystawę najnowszych modeli Porsche z salonu Porsche Centrum Katowice Lellek Group.

Prezentacja najnowszych modeli Porsche od salon Porsche Centrum Katowice Exclusive Manufaktur Partner, Lellek Group
Prezentacja najnowszych modeli Porsche od salon Porsche Centrum Katowice Exclusive Manufaktur Partner, Lellek Group
Wirginia Leszczyńska, COO DL Invest Group

Aneta Kulik, Dyrektor ds. Komercjalizacji DL Invest Group

W uroczystości aktywnie uczestniczyli nie tylko pracownicy DL Invest Group, którzy zaprezentowali potencjał psarskiej inwestycji oraz historię firmy od momentu jej założenia. Swoją obecność zaznaczyli także przedstawiciele lokalnych władz, w tym wójt gminy Psary, Tomasz Sadłoń oraz będziński wicestarosta, Dariusz Waluszczyk.Obaj panowie złożyli na ręce Dominika Leszczyńskiego, przewodniczącego rady nadzorczej DL Invest Group, bukiety kwiatów, dziękując za doskonałą współpracę przy realizacji inwestycji. Dominik Leszczyński również podziękował przedstawicielom lokalnych władz podkreślając, że tak imponujące inwestycje, jak DL Invest Park Psary, wymagają szybkiej i efektywnej współpracy na linii inwestor – samorząd. Bez porozumienia na tym szczeblu prowadzenie inwestycji tej rangi staje się trudne, czasem nawet niemożliwe.

Dominik Leszczyńśki, COO DL Invest Group i Dariusz Waluszczyk, wicestarosta będziński
Dominik Leszczyńśki, CEO DL Invest Group i Dariusz Waluszczyk, wicestarosta będziński

 

Dominik Leszczyński, CEO DL Invest Group

Po podziękowaniach, przemówieniach i prezentacjach przedstawiciele DL Invest Group: Dominik Leszczynski, Wirginia Leszczyńska (prezes DL Invest Group) oraz Tomasz Brodzki (wiceprezes DL Invest Group) wraz z wójtem Sadłoniem przecięli wstęgę, dokonując symbolicznego otwarcia inwestycji.

Od lewej: Wirginia Leszczyńska, Tomasz Sadłoń, Dominik Leszczyński oraz Tomasz Brodzki

Po oficjalnej części przyszedł czas na część artystyczną. Artysta młodego pokolenia, Michał Gabor wraz z zespołem, zachwycił gości koncertem, na który składały się nowe aranżacje znanych przebojów oraz autorskie utwory piosenkarza. Na zakończenie części estradowej przedstawiciele firm Samsung i Verakomp, technologicznych partnerów wydarzenia, zaprezentowali nowoczesne rozwiązania audiowizualne dedykowane przestrzeniom nie tylko logistycznym, ale i biurowym.

O inwestycji 

DL Invest Park to ogromne przedsięwzięcie, które docelowo stanowić będzie największe w tej części Polski centrum logistyczne. Inwestycja składa się z trzech budynków, z czego dwa już funkcjonują, a trzeci jest w budowie. Łączna powierzchnia I etapu inwestycji to prawie 70 000m2 powierzchni najmu z możliwością jej zwiększenia w ramach całego projektu do ponad 320 000 m2 .
Po zakończeniu budowy Segmentu C rozpocznie się budowa kolejnego etapu w ramach części B, a następnie części A i D. Łącznie powierzchnia wszystkich segmentów wynosi 268 918 m kw.

DL Invest nieustannie poszerza portfolio
DL Invest Group prowadzi obecnie kilka dużych projektów inwestycyjnych na terenie województwa śląskiego. Wśród nich można wymienić centrum handlowe w Czeladzi, którego budowa wkrótce zostanie zakończona, dwa biurowce w Katowicach – przy al. Roździeńskiego oraz przy al. Korfantego oraz dalszą rozbudowę DL Invest Park Psary. W planach firmy znajdują się kolejne inwestycje, będące na razie w fazie koncepcyjnej.Pierwszym otwarciem, które planuje DL Invest Group będzie oczywiście czeladzkie centrum handlowe, przy czym ta uroczystość jest zaplanowana na luty 2020, kiedy to otwarte będą już lokale wszystkich najemców obiektu.
Wielkim wydarzeniem w historii firmy będzie też oddanie do użytku biurowca przy al. Roździeńskiego. To wydarzenie jest z kolei planowane na wiosnę 2020.


Uroczyste otwarcie DL Invest Park Psary
Październik 23, 2019

Uroczyste otwarcie DL Invest Park Psary

Ponad setka gości świętowała zakończenie pierwszego etapu budowy największego w południowej Polsce parku inwestycyjnego. Pracownicy i członkowie Zarządu DL Invest Group,…

Scroll Up