gala ABSL

Razem możemy więcej! DL Invest Group współpracuje z ABSL

by

Dużym wyróżnieniem było dla nas zaproszenie przez ABSL do włączenia się w organizację Gali, która jest jednym z bardziej prestiżowych wydarzeń w sektorze usług biznesowych. Cieszymy się, że możemy być częścią środowiska, które ułatwia prowadzenie działalności gospodarczej w zmiennych realiach ekonomicznych i społecznych.

Radość tym większa, kiedy otrzymujemy takie podziękowania:

„W imieniu Rady Strategicznej ABSL i swoim własnym chciałem Państwu bardzo serdecznie podziękować za współpracę i partnerstwo przy tegorocznej Gali ABSL. Obecność DL Invest Group w tym wydarzeniu podniosła jego rangę, a partnerstwo przy kategorii Liderzy medialni podkreśliło znaczenie mediów w rozwoju sektora usług dla biznesu.”
Paweł Panczyj, Strategy & Business Development Director

Dla DL Invest Group media są bardzo ważnym partnerem. Nasze pomysły na kreowanie przestrzeni biurowo-usługowych przyjaznych do pracy i do życia oraz determinacja w przywracaniu tkance miasta zrewitalizowanych zabytkowych budynków nie spotkałyby się z tak ciepłym przyjęciem biznesu, samorządu i lokalnej społeczności, gdyby nie dziennikarze, którzy dzielą naszą pasję. Dlatego propozycję ze strony ABSL, by objąć swoim patronatem właśnie tę kategorię wyróżnień, przyjęliśmy z niekłamaną radością.
Wspólnie z ABSL planujemy już współpracę przy wydarzeniach o podobnym charakterze w 2020. Liczymy na to, że synergia wiedzy i doświadczeń przełoży się na usługi, które w jeszcze trafniejszy sposób będą odpowiadać na potrzeby naszych kontrahentów.


Uroczyste otwarcie DL Invest Park Psary
Październik 23, 2019

Uroczyste otwarcie DL Invest Park Psary

Ponad setka gości świętowała zakończenie pierwszego etapu budowy największego w południowej Polsce parku inwestycyjnego. Pracownicy i członkowie Zarządu DL Invest Group,…

Scroll Up