DL CENTRAL

DL CENTRAL zlokalizowany jest w silnie zurbanizowanej oraz nasyconej zabudową biurową i handlowo-usługową części miasta, ścisłym centrum Katowic – dzielnicy Śródmieście, przy ul. Mielęckiego 10.

Bezpośrednie otoczenie nieruchomości stanowią liczne punkty handlowe i usługowe. To właśnie tu można znaleźć najwięcej modnych restauracji i lokali gastronomicznych różnych typów. To tu zlokalizowane są designerskie hotele. To w tym miejscu przecinają się ulice o najbogatszej tradycji handlowej w mieście. Ul. Mielęckiego krzyżuje się z kultową ul. Mariacką, która od czasów udanej rewitalizacji jest atrakcyjnym, zrewitalizowanym deptakiem miejskim. Można tu odbyć kulinarną podróż po różnych zakątkach świata – od Japonii i Tajlandii przez Rosję i Gruzję aż po Włochy i Irlandię. Bogata jest także oferta gastronomiczna dla wegetarian i wegan – działa tu m. in. najstarsze bistro wegańskie „Złoty Osioł” oraz liczne nowe koncepty oferujące zieloną kuchnię. W bezpośrednim zasięgu znajdują się liczne sklepy i centra handlowe (Galeria Katowicka, Supersam, Skarbek).

W najbliższym sąsiedztwie znajduje się Urząd Miasta oraz inne instytucje użyteczności publicznej, w tym Poczta Główna. Państwowe i prywatne szkoły wyższe przyciągają do Śródmieścia szerokie grono studentów. W ścisłym centrum rozlokowane są także centra eventowe i kulturalne o znaczeniu ponadregionalnym: Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Spodek, Muzeum Śląskie, Filharmonia Śląska czy wielokrotnie nagradzana w konkursach architektonicznych siedziba Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia.

ATUTY

  • funkcjonalny obiekt biurowo-usługowy, mieszczący się w zrewitalizowanej modernistycznej kamienicy o ciekawej historii,
  • doskonała i prestiżowa lokalizacja w ścisłym centrum Katowic,
  • wysoka rozpoznawalność obiektu,
  • klasyczny design wnętrz,
  • winda,
  • ochrona budynku.

KLUCZOWI NAJEMCY

KONTAKT W SPRAWIE OFERTY

DZIAŁ KOMERCJALIZACJI
LOKALE BIUROWE, LOKALE HANDLOWE, LOKALE USŁUGOWE

Telefon: +48 32 253 00 95
E-mail: biuro@dlinvest.pl