DL SHOPPING MANHATTAN

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Nowoczesny i funkcjonalny, w znakomitej lokalizacji

Katowice zajęły pierwsze miejsce w rankingu fDi Magazine (grupa Financial Times) pod nazwą “Polish Cities of the Future 2019/20”, który ocenia atrakcyjność polskich miast dla inwestycji zagranicznych pod względem potencjału gospodarczego, zasobów ludzkich, efektywności kosztowej, infrastruktury, dostępności transportowej, przyjaznego nastawienie do biznesu oraz strategii przyciągania zagranicznych inwestycji. 

Katowice znalazły się też na podium w kategorii związanej z infrastrukturą i dostępnością transportową: „Top 5 Large Polish Cities of the Future 2019/20 – Connectivity”, zajmując 3 miejsce wśród dużych polskich miast. Stolica Śląska zajęła też pierwsze miejsce w rankingu organizowanym przez magazyn Forbes, jako najbardziej ekologiczne miasto w Polsce w 2019 roku. Katowice kreują trendy – tak uznali eksperci Forbesa, którzy docenili to, jak działa samorząd, aby zapobiegać i walczyć z zatruciem środowiska.

Katowice stanowi główne miasto województwa śląskiego. W całym regionie mieszka ponad 4,5 mln ludzi.

 

  • W wieku produkcyjnym znajduje się 59,6% mieszkańców Śląska (GUS, 2019), 
  • W 2019 na 1000 mieszkańców pracowało 275 osób,
  • przy średniej krajowej na poziomie 251 osób (GUS),
  • Przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto we wrześniu 2020 roku wynosiło: 5424,57 pln. 

 

W DL Shopping Center Katowice konsumenci znajdą między innymi sklepy takich marek, jak:  Stokrotka, Rossmann, Dealz, Pepco czy SKJ Centrum Medyczne

Lokalizacja

DL Shopping Center Katowice mieści się na południu miasta, w zespole dzielnic Piotrowice-Ochojec. Jest to między innymi dzielnica o dużym zagęszczeniu zabudowy mieszkaniowej stąd duża odwiedzalność parku przez rodziny z dziećmi. W dzielnicach, na terenie których projekt się mieści mieszka 25 000 osób.

Wielkość parku handlowego: 

4 414 mkw. (GLA)

MARKI, Z KTÓRYMI

Współpracujemy

Poznaj firmy z którymi mamy niesamowitą możliwość współpracować