DL CENTRAL

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Funkcjonalny obiekt biurowo-usługowy

DL CENTRAL zlokalizowany jest w silnie zurbanizowanej oraz nasyconej zabudową biurową i handlowo-usługową części miasta, ścisłym centrum Katowic – dzielnicy Śródmieście, przy ul. Mielęckiego 10. DL CENTRAL, to powstały w latach 1938-1939 budynek dawnego Międzynarodowego Banku Handlowego, zaprojektowany w 1936 roku przez Karola Schayera.

 Jest on przykładem modernistycznej międzywojennej architektury katowickiej. Architekci modernistyczni uważali, że budynek powinien przede wszystkim być funkcjonalny i zapewnić użytkownikowi światło i wygodną przestrzeń.

Powierzchnie powinny być łatwo dostępne, przestronne i służące wygodzie. Po przeprowadzonej przez DL Invest Group renowacji budynek nie tylko nie stracił nic z pierwotnych cech, lecz zyskał jakość, która zaspokoi zapotrzebowanie na przestrzeń wymagających najemców chcących być w centrum wydarzeń – budynek zlokalizowany jest w dzielnicy Śródmieście, przy ul. Mielęckiego 10.

W bezpośrednim otoczeniu nieruchomości znajdują się liczne punkty handlowe i usługowe. Można tutaj znaleźć wiele modnych restauracji. To tu zlokalizowane są designerskie hotele i największe handlowe ulice w Katowicach, a w zasięgu kilkuminutowego spaceru znajdują się centra handlowe (Galeria Katowicka, Supersam, Skarbek). W bezpośrednim sąsiedztwie DL Central znajduje się Urząd Miasta oraz inne instytucje publiczne.

Atuty

  • Powierzchnia wynajmowalna: 3 000 mkw. (biura, handel, usługi)
  • prestiżowa lokalizacja w ścisłym centrum Katowic
  • wysoka rozpoznawalność obiektu
  • klasyczny design wnętrz
  • doskonały przykład modernistycznej architektury
MARKI, Z KTÓRYMI

Współpracujemy

Poznaj firmy z którymi mamy niesamowitą możliwość współpracować