O NAS

zaufanie budowane od lat

DOŚWIADCZONY INWESTOR
NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNYCH

DL Invest Group jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich inwestorów działających na rynku nieruchomości komercyjnych. Zdywersyfikowane portfolio nieruchomości obejmuje trzy segmenty:

  • centra logistyczne,
  • centra biurowe,
  • centra handlowe.

 

Starannie wybrane lokalizacje oraz projekty przemyślane w szczegółach pod względem architektonicznym, funkcjonalnym oraz wykonawczym przy zachowaniu restrykcyjnych wymogów jakości stanowią podstawę sukcesu DL Invest Group, której portfolio obejmuje już ponad 2.000.000 mkw. nieruchomości.

Realizowane inwestycje pozostają własnością DL Invest Group, która następnie zarządza projektami w ramach wewnętrznych struktur i aktywów własnych. Siłą DL Invest Group jest budowany przez kilkanaście lat potencjał doświadczenia ponad stuosobowego zespołu wykwalifikowanych specjalistów tworzących rozbudowaną wewnętrzną strukturę Grupy. DL Invest Group ma możliwość samodzielnego przeprowadzenia całego procesu inwestycyjnego, począwszy od analizy oraz badania danej lokalizacji poprzez finansowanie, projektowanie, budowę, wynajem aż po efektywne zarządzanie.

DL Invest Group w liczbach

NOI
m2 nieruchomości
lat doświadczenia
%
poziom najmu nieruchomości
GLA inwestycji w realizacji
Przychodów ze sprzedaży Grupy Kapitałowej
(PLN w 2019 r.)
wartość księgowa aktywów Grupy
(PLN)
GLA powierzchni oddanej na wynajem
lat
średnioważony okres trwania umów najmu
%
LTV na 31 grudnia 2019 r. - wskaźnik zadłużenia

Zespół

Proces inwestycyjny oraz zarządczy obsługuje zespół ponad 100 ekspertów tworzących wewnętrzne działy: projektowy, przygotowania projektów, budowlany, komercjalizacji, prawny, finansowo-księgowy oraz zarządzania nieruchomościami. 

Obecnie na rynku nieruchomości komercyjnych nie ma tak wyspecjalizowanej struktury, która stanowi najlepszą gwarancje stabilności finansowej, dynamiki rozwoju oraz najwyższej jakości usług świadczonych na rzecz najemców.

WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

IKONA_JAKOŚĆ_PNG

JAKOŚĆ

W kwestii zapewnienia najwyższych standardów nie uznajemy kompromisów. Począwszy od lokalizacji, poprzez realizację procesu inwestycyjnego aż po stosowanie nowoczesnych rozwiązań spełniających oczekiwania rynku.

IKONA_BEZPIECZEŃSTWO1_PNG

Bezpieczeństwo

Odpowiedzialność za obiekty, w których codziennie przebywa kilkadziesiąt tysięcy ludzi jest wyzwaniem. Szybki czas reakcji i ponadstandardowe rozwiązania - za to partnerzy biznesowi, najemcy i klienci darzą nas pełnym zaufaniem.

Partnerstwo

Budujemy wartościowe relacje biznesowe z interesariuszami, zwłaszcza najemcami i społecznością lokalną. Partnerskie podejście procentuje – inwestycje DL Invest Group zyskały uznanie i zaufanie otoczenia biznesowego.

IKONA_ODPOWIEDZIALNOŚĆ_PNG

Odpowiedzialność

Rozumiemy wagę ochrony środowiska naturalnego, ale także – zapewnienia ekonomicznych podstaw bytu osobom, które w bezpośredni bądź pośredni sposób związały się z DL Invest Group.

REFERENCJE

W ciągu 15 lat mieliśmy przyjemność współpracować z największymi międzynarodowymi korporacjami, polskimi sieciami i lokalnymi przedsiębiorcami. Wszystkich darzymy jednakowym szacunkiem. Indywidualne podejście do każdego projektu oraz partnerskie relacje stanowią klucz do wieloletniej współpracy z liderami m.in. na rynku automotive, w branży spożywczej, kosmetycznej, RTV i AGD, logistycznej, produkcyjnej.